Czujniki BOSCH

 


Sondy lambda sondy lambda


Niskie zużycie paliwa i obniżona emisja zanieczyszczeń. Sonda lambda służy do pomiaru zawartości tlenu w spalinach. Informacja ta umożliwia sterownikowi optymalne sterowanie pracą silnika. Sondy lambda pracują w ekstremalnych warunkach - znajdują się w stałym kontakcie z gorącymi gazami spalinowymi.

Przepływomierze przeplywomierze

Jeśli przepływomierz wymaga wymiany, to warto wybrać wyrób Bosch, gdyż przepływomierze te są precyzyjnie dopasowane do konstrukcji pojazdu i zapewniają spełnienie wszystkich wymagań.

Czujniki kąta obrotu czujniki kata obrotu

Zastosowania

    - Pomiar kąta skrętu kierownicy niezbędny do działania systemu ESP®
    - Pomiar kąta otwarcia zaworu dławiącego, decydującego o dawkowaniu paliwa
    - Pomiar stopnia otwarcia drzwi i okien
    - Pomiar kąta w układach pomiarowych i kontrolnych

 

Pomiar prędkości kątowej czujniki predkosci katowej

Zastosowania

   -  Pomiar prędkości kątowej i przyspieszenia poprzecznego dla systemu stabilizacji toru jazdy Bosch ESP®, zastosowanie w samochodach, ciężarówkach, pojazdach rolniczych i leśnych
    - Pomiary dla systemów nawigacji samochodowej

 

Pomiar prędkości obrotowej czujniki predkosci kola

Czujnik prędkości obrotowej koła mierzy prędkość kątową koła i przekazuje dane do modułu ESP/ABS. Czujniki są wystawione na ekstremalne warunki - znajdują się blisko kół i wchodzą w kontakt z bryzgającą wodą z jezdni. W rezultacie, nie sposób uniknąć ich uszkodzeń.

Zastosowanie

    - Pomiar prędkości obrotowej w systemach ABS/ASR/ESP®
    - Pomiary w systemów bezpieczeństwa i komfortu w windach, wózkach widłowych, przenośnikach taśmowych, maszynach, elektrowniach wiatrowych