≡ menu
logo_specservice

CASTROL MAGNATEC naprawdę warto!

Castrol Magnatec zawiera unikalną formułę Inteligentnych Molekuł, które aktywnie docierają do miejsc wymagających najwyższej ochrony.

Dzięki Inteligentnym Molekułom olej Castrol Magnatec przywiera do części silnika tworząc trwały film olejowy, który zapewnia ochronę silnika przez cały czas pracy we wszystkich temperaturach, warunkach i stylach jazdy.

 

Jak działają Inteligentne Molekuły?

Od momentu rozruchu silnika, w ruchu miejskim i na długich trasach, Inteligentne Molekuły zawarte w Castrol Magnatec zapewniają aktywną i ciągła ochronę w miejscach wymagających najwyższej ochrony.

Jeszcze zanim rozpoczniesz swą podróż Inteligentne Molekuły tworzą warstwę ochronną przywierając do części silnika. Trwały film olejowy chroni już od momentu przekręcenia kluczyka. Gdy silnik się rozgrzewa, Inteligentne Molekuły stają się bardziej aktywne wzmacniając warstwę ochronną. W ten sposób zabezpieczają te części silnika, które wymagają największej ochrony w ruchu miejskim.

Wraz z upływem czasu pracy silnika, Inteligentne Molekuły aktywnie łączą się, tworząc dodatkową warstwę ochronną. Zabezpieczają te miejsca, które są najbardziej narażone na zużycie podczas pracy w dłuższych trasach.

Po zakończeniu jazdy Inteligentne Molekuły Castrol Magnatec nadal pracują. Łączą się na powierzchni metalu tworząc warstwę ochronną zabezpieczającą silnik. Pozostają gotowe do pracy, gdy następnym razem przekręcisz kluczyk.

 

Oferujemy oleje firmy Castrol
- wymiana oleju - GRATIS!
- odczyt i kasowanie błędów w układzie elektronicznym silnika - GRATIS!

Castrol Magnatec Profesional - naprawdę warto


Bosh service