≡ menu
logo_specservice

SERWIS

Serwis samochodowy
Wielomarkowy autoryzowany serwis samochodowy BOSCH.

 

Zajmujemyy się obsługą i naprawą samochodów większości marek europejskich i azjatyckich. Firma istnieje od roku 1996 (ELSERWIS z siedzibą w Bliznem). Od roku 2006 działała pod nazwą Glob-Cars-Service w Krośnie - jako autoryzowany serwis samochodowy BOSCH. Od 01.06.2011 - jako SPECSERVICE. Przez  te wszystkie lata zdobyliśmy  niezbędne doświadczenie, dzięki któremu potrafimy rozwiązać nawet bardzo skomplikowane problemy z zakresu napraw i obsługi samochodów.
 

Zakres oferowanych usług w naszej stacji serwisowej obejmuje cały samochód. Oprócz elektrotechniki i elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR, diagnostyki silników Diesla i napraw pomp wtryskowych, zajmujemy się również wszechstronną obsługą w zakresie mechaniki samochodowej, jak: wymiana pasków rozrządu, amortyzatorów, sprzęgieł, a także wymiana oleju.
Zgodnie z filozofią firmy Bosch świadczymy usługi o najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i części zamiennych. Oddając samochód do naszego zakładu możesz mieć pewność, że zostanie on naprawiony przez profesjonalistów.

Specservice posiada autoryzację firmy Bosch w zakresie ogólnej obsługi (Bosch Car Service) samochodów osobowych, dostawczych do 3.5t.
Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego.

 

Nasza firma świadczy usługi w zakresie:

- profesjonalnej obsługi samochodów marki OPEL, CHEVROLET w okresie  gwarancyjnym i pogwarancyjnym  (wykonywanej przez odpowiednio przeszkolony personel w centrum szkoleniowym GM)
- profesjonalnej obsługi i naprawy samochodów innych marek (Europa, Azja,Ameryka Pn.)
- przeglądy rejestracyjne
- układy wtryskowe benzyny (Jetronic, Motronic, FSI) - diagnostyka i naprawa
- układy wtryskowe Diesela (z pompami rozdzielaczowymi typu VP i VR, COMMON RAIL)- diagnostyka i naprawa
- mechanika i elektromechanika
- wymiana opon i wyważanie kół
- geometria kół (urządzeniem Hunter 811 DSP 600)
- montaż alarmów, zabezpieczeń,centralnych zamków,
- obsługa i naprawa klimatyzacji,
- bezpłatna wymiana oleju silnikowego Castrol, Mobil zakupionego w serwisie


Bosh service