≡ menu
logo_specservice

Przegląd samochodu przed zakupem

Przed zakupem używanego samochodu warto zabrać go na kompleksowy przegląd do serwisu. Wizyta w naszym serwisie powinna dać odpowiedź na wiele pytań dotyczących stanu technicznego pojazdu. Doświadczony mechanik na podstawie zużycia wielu elementów będzie potrafił w dużym przybliżeniu oszacować prawdziwy przebieg. Oceni także, jaki jest koszt usunięcia usterek samochodu. Na rynku wtórnym samochody, w których po zakupie nie trzeba nic wymieniać ani naprawiać, praktycznie nie istnieją. Warto umówić się na taką wizytę.
 

W ramach przeglądu przed zakupem przeprowadzamy kompleksowy przegląd zawieszenia, układu hamulcowego, stanu silnika. Kontrolujemy także poziom płynów eksploatacyjnych i podpinamy samochód do diagnoskopu. Dodatkowo kontrolujemy działanie wszystkich elementów wyposażenia samochodu. Sprawdzamy na przykład, czy działają elektryczne lusterka, szyby, stan oświetlenia, itp...
 

Po kompleksowym przeglądzie klient otrzymuje informację o stanie auta i kalkulację przewidywanych kosztów usunięcia ewentualnych usterek.


Bosh service